Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAMA TABLOU

Număr anunț
DA21292701
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL HARTILOR SI CARTII VECHI (CUI 15229178)
Furnizor / câștigător
KON DESIGN SRL (CUI RO6766156)
Cod CPV
39298200-9 · Rame pentru tablouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,85 RON
Valoare atribuită
231,85 RON
Data publicării
25.09.2018 10:36
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,85 RON

din 231,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.