- Număr anunț
- DA21284438
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Sector 2 (CUI 17125270)
- Furnizor / câștigător
- TOP CREATIVE ADVERTISING SRL (CUI 36741242)
- Cod CPV
- 39561133-3 · Insigne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160.000 RON
- Valoare finală
- 160.000 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 13:29
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.