Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse produse alimentare

Număr anunț
DA21361471
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
COM FORTUNA 93 SRL (CUI RO3491220)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.031,15 RON
Valoare atribuită
1.031,15 RON
Data publicării
02.10.2018 12:03
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.031,15 RON

din 1.031,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.