Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem control acces video ref 4384691
- Număr anunț
- DA21661441
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- SAG SERVICES PROVIDER SRL (CUI 12017510)
- Cod CPV
- 31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.056,93 RON
- Valoare atribuită
- 12.056,93 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 10:00
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.056,93 RON
din 12.056,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro