Ofertă acceptată
Cumpărare directă
039-PACHET COLIERE FURTUN
- Număr anunț
- DA21659456
- Autoritate contractantă
- Transport Public S.A. (CUI RO10099760)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI RO22816329)
- Cod CPV
- 44167200-0 · Flanse si coliere pentru reparatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 901,25 RON
- Valoare atribuită
- 901,25 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 08:43
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
901,25 RON
din 901,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro