Ofertă acceptată Cumpărare directă

tevi si racorduri pt tevi

Număr anunț
DA21658858
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
SCOPCOM IMPEX SRL (CUI RO15721226)
Cod CPV
44163000-0 · Tevi si racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
965,97 RON
Valoare atribuită
965,97 RON
Data publicării
06.11.2018 07:49
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

965,97 RON

din 965,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.