Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UPS Kstar Micropower Micro 1500 Shucko, 1500VA, 900W - cod producator Kstar MICRO1500-S
- Număr anunț
- DA21655726
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 OITUZ (CUI 29157187)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.008 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 14:31
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.008 RON
din 1.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro