Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet mobilier scolar

Număr anunț
DA21647166
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU (CUI 4505600)
Furnizor / câștigător
MOBKRAFT COM SRL (CUI 34300207)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.414 RON
Valoare atribuită
1.414 RON
Data publicării
05.11.2018 09:53
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.414 RON

din 1.414 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.