Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Halat alb cu insertie diverse culori pentru industria alimentara
- Număr anunț
- DA21653764
- Autoritate contractantă
- ECONOMAT SECTOR 5 S.R.L. (CUI 14330840)
- Furnizor / câștigător
- ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI RO27929000)
- Cod CPV
- 18110000-3 · Imbracaminte de uz profesional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.791 RON
- Valoare atribuită
- 1.791 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 13:24
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.791 RON
din 1.791 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro