Ofertă acceptată Cumpărare directă

Makita - 9558HNRG - Polizor unghiular, 840 W, 125 mm, turatie constanta, protectie repornire

Număr anunț
DA21310618
Autoritate contractantă
Comuna Ogra (Primaria Ogra) (CUI 4323489)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42630000-1 · Masini-unelte de prelucrare a metalelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,16 RON
Valoare atribuită
220,16 RON
Data publicării
26.09.2018 13:23
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,16 RON

din 220,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.