Ofertă acceptată Cumpărare directă

Parchet laminat stejar auriu 8mm cod7423, 2.4mp/bax

Număr anunț
DA21668895
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 11 (CUI 29058310)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44191600-1 · Placi de parchet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.661,75 RON
Valoare atribuită
4.661,75 RON
Data publicării
06.11.2018 14:13
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 16:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.661,75 RON

din 4.661,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.