Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,0% sub estimat
PRODUSE PAPETARIE
- Număr anunț
- DA21665527
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 4666347)
- Furnizor / câștigător
- ZEUS SRL (CUI RO2159860)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240,50 RON
- Valoare atribuită
- 202,10 RON 16,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2018 12:15
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
202,10 RON
din 240,50 RON estimat
16,0%
Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 38,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.