Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANVELOPE DE IARNA 195/75R16C PETLAS
- Număr anunț
- DA21665016
- Autoritate contractantă
- TEATRUL DE PAPUSI PUCK (CUI 4547184)
- Furnizor / câștigător
- NEXXON SRL (CUI 8509728)
- Cod CPV
- 19000000-6 · Produse din piele, materiale textile, din plastic si din cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.663,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.663,44 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 11:58
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.663,44 RON
din 1.663,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro