Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPE IARNA 185/75R16C CONTINENTAL

Număr anunț
DA21664589
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA"STEFAN PASCU" APAHIDA (CUI 17989900)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
19000000-6 · Produse din piele, materiale textile, din plastic si din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.829,48 RON
Valoare atribuită
2.829,48 RON
Data publicării
06.11.2018 11:44
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.829,48 RON

din 2.829,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.