Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Troliu Modular pentru saloane
- Număr anunț
- DA21664302
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO29589509)
- Cod CPV
- 33192340-7 · Mobilier pentru blocul operator, cu exceptia meselor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 11:33
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro