Ofertă acceptată Cumpărare directă

Husa pat impermeabila cu elastic

Număr anunț
DA21664141
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE POLITIE LOCALA SECTOR 6 (CUI 17314075)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
Cod CPV
19200000-8 · Materiale textile si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare atribuită
60 RON
Data publicării
06.11.2018 11:28
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60 RON

din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.