Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare consumabile de birou
- Număr anunț
- DA21662457
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
- Furnizor / câștigător
- DANCOS CENTER SRL (CUI 27486949)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.054,11 RON
- Valoare atribuită
- 3.054,11 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 10:36
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.054,11 RON
din 3.054,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro