Ofertă acceptată Cumpărare directă

mingi handbal gimnaziu

Număr anunț
DA21661362
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Suraia (CUI 18974770)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
37451900-3 · Mingi de handbal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,30 RON
Valoare atribuită
714,30 RON
Data publicării
06.11.2018 09:57
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,30 RON

din 714,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.