Ofertă acceptată Cumpărare directă

Role/jaluzele verticale opace

Număr anunț
DA21300632
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Furnizor / câștigător
SCM MOUNTS WINDOW S.R.L. (CUI RO36691063)
Cod CPV
45421145-2 · Lucrari de instalare de rolete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112.700 RON
Valoare atribuită
112.700 RON
Data publicării
25.09.2018 15:15
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 16:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112.700 RON

din 112.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.