Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FOAIE PARCURS PERSOANE
- Număr anunț
- DA21659588
- Autoritate contractantă
- ORASU NOU (CONSILIUL LOCAL ORASU NOU) (CUI 3896844)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
- Cod CPV
- 30199700-7 · Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57 RON
- Valoare atribuită
- 57 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 08:49
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
57 RON
din 57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro