Ofertă acceptată
Cumpărare directă
actualizare date aeronautice
- Număr anunț
- DA21659526
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
- Furnizor / câștigător
- REGIONAL AIR SUPORT SRL (CUI RO12020346)
- Cod CPV
- 72319000-4 · Servicii de furnizare de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.964 RON
- Valoare atribuită
- 17.964 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 08:46
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.964 RON
din 17.964 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro