Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carton negru 50/70 cm pentru suport fotografii expozitie
- Număr anunț
- DA21658934
- Autoritate contractantă
- ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
- Furnizor / câștigător
- TIPOMUR PRINT SRL (CUI RO30934198)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105 RON
- Valoare atribuită
- 105 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 08:03
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105 RON
din 105 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro