Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CURATITOR PRES. K5 FULL CONTROL 1324500
- Număr anunț
- DA21001977
- Autoritate contractantă
- Comuna Crisan (Primaria Comunei Crisan, jud.Tulcea) (CUI 4508860)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.226,02 RON
- Valoare finală
- 1.226,02 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 14:58
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 08:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.