Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pHmetru inoLab® pH 7310 SET 2
- Număr anunț
- DA21309169
- Autoritate contractantă
- SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI RO15537534)
- Cod CPV
- 38432000-2 · Aparate de analiza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.334 RON
- Valoare atribuită
- 4.334 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 12:25
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.334 RON
din 4.334 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro