Ofertă acceptată Cumpărare directă

tableta din sare recristalizata si tabletata,de cea mai inalta puritate ambalaj 25 kg

Număr anunț
DA21350627
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
WORLDSALT INDUSTRIES SRL (CUI RO36165670)
Cod CPV
14400000-5 · Sare si clorura de sodiu pur (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212,50 RON
Valoare atribuită
412,50 RON
Data publicării
01.10.2018 13:57
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

412,50 RON

din 212,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.