Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII de colectare, transport, eliminare deseuri de subproduse de origine animala

Număr anunț
DA21298254
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
90524300-9 · Servicii de inlaturare a deseurilor biologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.487,20 RON
Valoare atribuită
1.487,20 RON
Data publicării
25.09.2018 13:48
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.487,20 RON

din 1.487,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.