Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare acoperitoare podea pentru pardoseli sportive

Număr anunț
DA21663216
Autoritate contractantă
Comuna Zimandu Nou (Primaria) (CUI 3519623)
Furnizor / câștigător
LES CONNAISSEURS SRL (CUI RO36527029)
Cod CPV
44112200-0 · Acoperitoare de podea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.387 RON
Valoare atribuită
78.387 RON
Data publicării
06.11.2018 11:00
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.387 RON

din 78.387 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.