Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch D-Link DGS-1100-08P, 8 porturi Gigabit, PoE 802.3af, PoE

Număr anunț
DA21661700
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0608 Constanta (CUI 34452132)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
816,36 RON
Valoare atribuită
816,36 RON
Data publicării
06.11.2018 10:08
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

816,36 RON

din 816,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.