Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire Proiect Tehnic pentru conducte de refulare ale Statiilor de Pompare ale Apelor Uzate

Număr anunț
DA21648518
Autoritate contractantă
COMUNA FIZESU-GHERLII (CONSILIUL LOCAL FIZESU GHERLII) (CUI 4288225)
Furnizor / câștigător
MHC BILUGU SRL (CUI 34157949)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.495,73 RON
Valoare atribuită
42.495,73 RON
Data publicării
05.11.2018 10:33
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.495,73 RON

din 42.495,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.