Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tehnologie farmaceutică. Volumul I si III
- Număr anunț
- DA21664649
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA POLIROM SA (CUI RO12280354)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 909,72 RON
- Valoare atribuită
- 909,72 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 11:46
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
909,72 RON
din 909,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro