Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB CAPAC WC

Număr anunț
DA21304721
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Tulcea (CUI 4994689)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
44531100-2 · Holz-suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,36 RON
Valoare atribuită
5,36 RON
Data publicării
26.09.2018 09:44
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,36 RON

din 5,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.