Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet APD S5 mobilier metalic

Număr anunț
DA21654994
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 5 (ADP) (CUI 38333274)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.939 RON
Valoare atribuită
6.939 RON
Data publicării
05.11.2018 14:06
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.939 RON

din 6.939 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.