Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,0% sub estimat
Metanol anhidru pentru analiză
- Număr anunț
- DA21629992
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 24322210-2 · Metanol (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158 RON
- Valoare atribuită
- 150,10 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2018 13:27
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 08:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
150,10 RON
din 158 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 7,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.