Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente pt statie deshidratare namol tip HAUS

Număr anunț
DA21290952
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
WWS SERV S.R.L. (CUI RO23944776)
Cod CPV
45252130-8 · Echipament pentru statii de epurare a deversarilor din canalizari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.393,49 RON
Valoare atribuită
3.393,49 RON
Data publicării
25.09.2018 09:32
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 07:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.393,49 RON

din 3.393,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.