Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PERII / PERIUTE PENTRU SPALAT EPRUBETE 12mm si 16mm
- Număr anunț
- DA21660550
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 39224200-0 · Perii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67,60 RON
- Valoare atribuită
- 67,60 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 09:30
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67,60 RON
din 67,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro