Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat

Bonuri valorice pentru carburanti auto

Număr anunț
DA21656806
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.157,11 RON
Valoare atribuită
3.138 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
05.11.2018 15:12
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 16:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.138 RON

din 3.157,11 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 19,11 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.