Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet prelungitoare cu derulator si lanterna cu leduri cf. anuntului de publicitate nr ADV1045121
- Număr anunț
- DA21656212
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.403 RON
- Valoare atribuită
- 1.403 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 14:48
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 07:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.403 RON
din 1.403 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro