Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SCOALA GAROAFA

Număr anunț
DA21622122
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GAROAFA (CUI 18991194)
Furnizor / câștigător
EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
434,11 RON
Valoare atribuită
434,11 RON
Data publicării
31.10.2018 16:58
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 18:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

434,11 RON

din 434,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.