Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carburanti aferenti implementării proiectului „O scoala pentru comunitate, o scoala pentru toti ",

Număr anunț
DA21368540
Autoritate contractantă
ASOCIATIA CULTURALA PLAY (CUI 32250510)
Furnizor / câștigător
PETROIL INVEST SIB SRL (CUI RO35723116)
Cod CPV
09132000-3 · Benzina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.629 RON
Valoare atribuită
34.629 RON
Data publicării
02.10.2018 22:30
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 20:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.629 RON

din 34.629 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.