Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor LED Smart Ultra HD, Tizen, 4K HDR, 101 cm, SAMSUNG UE40NU7122KXXH
- Număr anunț
- DA21662107
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520 RON
- Valoare atribuită
- 2.520 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 10:22
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.520 RON
din 2.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro