Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Contract de servicii de proiectare
- Număr anunț
- DA21287417
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 1 (CUI 4602068)
- Furnizor / câștigător
- BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURA - PAUL VALENTIN (CUI 20028715)
- Cod CPV
- 71325000-2 · Servicii de proiectare a fundatiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare finală
- 15.000 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 15:17
- Data finalizării
- 26.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.