Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Boxe LOGITECH Z333, 2.1, 40W, negru
- Număr anunț
- DA21645439
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" ALBA IULIA (CUI 12672013)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32342412-3 · Boxe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151 RON
- Valoare atribuită
- 151,25 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 08:40
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
151,25 RON
din 151 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro