Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate sistem supraveghere video acces control

Număr anunț
DA21368820
Autoritate contractantă
S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
Furnizor / câștigător
TECHNO ELECTRO SECURITY COMPANY SRL (CUI RO15357606)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.600 RON
Valoare atribuită
129.600 RON
Data publicării
03.10.2018 08:08
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.600 RON

din 129.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.