Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de închiriere audio-video

Număr anunț
DA21366647
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
Furnizor / câștigător
BCD VIDEO SOUND SRL (CUI RO15349514)
Cod CPV
92140000-4 · Servicii de proiectare de filme video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.600 RON
Valoare atribuită
65.600 RON
Data publicării
02.10.2018 15:09
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.600 RON

din 65.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.