Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,0% sub estimat
L-Cystine+N,N,N',N'-Tetrametil-1,4-fenilen-diamina 2HCl
- Număr anunț
- DA21610108
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 24320000-3 · Produse chimice organice de baza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.638,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.573,30 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 31.10.2018 08:04
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.573,30 RON
din 1.638,20 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 64,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.