Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport ocazional de persoane Sighetu Marmatiei 05-07.10.2018

Număr anunț
DA21364674
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
Furnizor / câștigător
TRANSLAS SRL (CUI 3259035)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.088 RON
Valoare atribuită
1.088 RON
Data publicării
02.10.2018 13:55
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.088 RON

din 1.088 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.