Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contor GM cu filtru de compensare energetic 71210 (ZP 1201)
- Număr anunț
- DA21362707
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- TECHNOLOGY IMPLEMENTATION SRL (CUI 36890406)
- Cod CPV
- 38341400-1 · Contoare Geiger (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.329 RON
- Valoare atribuită
- 70.329 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 12:46
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70.329 RON
din 70.329 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro