Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,0% sub estimat
SERVICII DE FORMARE PROFESIONALA
- Număr anunț
- DA21660407
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.960 RON
- Valoare atribuită
- 1.647,06 RON 16,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.11.2018 09:25
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.647,06 RON
din 1.960 RON estimat
16,0%
Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 312,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.