Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONURI HARTIE 15-40
- Număr anunț
- DA21366542
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CARANSEBES (CUI 3473143)
- Furnizor / câștigător
- DENTEX TRADING SRL (CUI RO16293888)
- Cod CPV
- 33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83,75 RON
- Valoare atribuită
- 83,75 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 15:05
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
83,75 RON
din 83,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro