Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CPV: 39830000-9 Produse de curatat
- Număr anunț
- DA21640434
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM NORMAL, NR. 1, ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055322)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.855,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.855,46 RON
- Data publicării
- 02.11.2018 12:29
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.855,46 RON
din 1.855,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro